Συνοπτικός διαγωνισμός για την «Αναβάθμιση – Τεχνική Υποστήριξη Εφαρμογών Λογισμικού – Δικτύου – Η/Υ των Υπηρεσιών του για το έτος 2021» συνολικού προϋπολογισμού #28.000,00 €#

ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΥΓΕΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ                                                                                       ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ       17/05/2021

ΔΗΜΟΣ  ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                                                                                          Αριθμ. Πρωτ. :  . –7131

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

ΤΜΗΜΑ  ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

ΤΑΧ. Δ/ΝΣΗ : Γ. Στράτου  Αμφιλοχία

ΤΑΧ. ΚΩΔΙΚΑΣ:  30500

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:  Καψάλης Γεώργιοs

Μπιστιντζάνου Αλεξ.

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2642360451,445

Email: dimamfil@otenet.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ  ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Ο Δήμαρχος Αμφιλοχίας

προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό , με έγγραφες σφραγισμένες προσφορές, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά βάσει τιμής για την υπηρεσία με τίτλο:

«Αναβάθμιση – Τεχνική Υποστήριξη Εφαρμογών Λογισμικού – Δικτύου – Η/Υ των Υπηρεσιών του  για το έτος 2021» συνολικού ενδεικτικού προϋπολογισμού #28.000,00 € #

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να συμμετέχει στο διαγωνισμό υποβάλλοντας προσφορά για το σύνολο της υπηρεσίας.

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί, ενώπιον της αρμόδιας Επιτροπής του Δήμου ,  στο Δημαρχείο Αμφιλοχίας , Γ. Στράτου Δημαρχείο Αμφιλοχίας , 1ος όροφος  (αίθουσα συνεδριάσεων)  την Δευτέρα 31 Μαΐου 2021 και ώρα 11:30.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν ενώπιον της επιτροπής την ανωτέρω ημέρα και ώρα  ή να αποστείλουν τις έγγραφες προσφορές τους, μέσα σε σφραγισμένο φάκελο, στο Δήμο Αμφιλοχίας  στο κτίριο του  Δημαρχείου Αμφιλοχίας  Γ. Στράτου  ,  στο πρωτόκολλο, το αργότερο μέχρι και την προηγούμενη  εργάσιμη  ημέρα της διενέργειας του διαγωνισμού, δηλαδή την Παρασκευή   28/05 /2021 και ώρα 14:00. Προσφορά που κατατίθεται μετά την ώρα αυτή είναι εκπρόθεσμη, κρίνεται απαράδεκτη και επιστρέφεται χωρίς να αποσφραγιστεί.

Άμεση και δωρεάν πρόσβαση στα έγγραφα του διαγωνισμού μπορεί να έχει κάθε ενδιαφερόμενος  από την ιστοσελίδα του Δήμου www.dimosamfilochias.gr και www.eprocurement.gov.gr (ΚΗΜΔΗΣ  (ΑΔΑΜ: 21PROC008611527)) όπου έχει αναρτηθεί η διακήρυξη . Η διάθεση των τευχών του διαγωνισμού σε έντυπη μορφή δίνεται από το αρμόδιο  τμήμα με κατάθεση παράβολου  10€ .

Πληροφορίες παρέχονται από το Τμήμα Προμηθειών  τηλ:2642360451,445 Email : dimamfil@otenet.gr

Ο Δήμαρχος Αμφιλοχίας

Με εντολή   Ο αντιδήμαρχος