Επικαιροποίηση στοιχείων υπόχρεων και εντοπισμός των οικογενειακών τάφων στο Δημοτικό Κοιμητήριο Αμφιλοχίας

Τρίτη 27 Απριλίου 2021

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ο Δήμος Αμφιλοχίας καλεί τους υπόχρεους οικογενειακών τάφων να προβούν σε επικαιροποίηση των στοιχείων τους και εντοπισμό (τομέας & αριθμός) στους φωτογραφικούς χάρτες λόγων της πλήρωσης των οικογενειακών τάφων στο Δημοτικό κοιμητήριο Αμφιλοχίας.

Η διαδικασία μπορεί να πραγματοποιηθεί με τους εξής τρόπους:

1. Με αίτηση στο Γραφείο Πρωτοκόλλου του Δήμου Αμφιλοχίας, η οποία θα συμπληρώνεται μετά τον εντοπισμό (τομέας & αριθμός) του οικογενειακού τάφου στους αναρτημένους φωτογραφικούς χάρτες ανά τομέα στον Πίνακα Ανακοινώσεων του Δήμου.
  2. Με e-mail στο: mantopoulou.oik@gmail.com όπου θα εντοπίζεται το νούμερο του οικογενειακού τάφου στις αντίστοιχες αναρτημένες φωτογραφίες και θα αναφέρονται τα παρακάτω στοιχεία:

Ονοματεπώνυμο

Πατρώνυμο & Όνομα μητέρας

Α.Φ.Μ & Δ.Ο.Υ

Τηλέφωνο επικοινωνίας

Διεύθυνση αποστολής ειδοποιητηρίων

Ονοματεπώνυμο ενταφιασμένων

Πληροφορίες στο τηλέφωνο 2642360418 – Μαντοπούλου Μαρία.

Χάρτες Κοιμητηρίου και Αίτηση:

Τομέας Α

Τομέας Β1