Υπολογιστές για την κάλυψη αναγκών των Δημοτικών Παιδικών Σταθμών προμηθεύτηκε το ΚΕ.Κ.Α.Δ.A.

Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου 2020

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Υπολογιστές για την κάλυψη αναγκών των Δημοτικών Παιδικών Σταθμών προμηθεύτηκε το ΚΕ.Κ.Α.Δ.Α.

Τέσσερις πλήρεις υπολογιστές, πολυμηχανήματα και κάμερες τηλεδιάσκεψης, προμηθεύτηκε το Κέντρο Κοινωνικής Ανάπτυξης του Δήμου Αμφιλοχίας (ΚΕ.Κ.Α.Δ.Α.) για την κάλυψη αναγκών του προσωπικού των Δημοτικών Παιδικών Σταθμών του Δήμου.

«Με αυτή την προμήθεια, καλύψαμε μια πάγια ανάγκη των Παιδικών Σταθμών του Δήμου μας, δίνοντας την ευκαιρία στους βρεφονηπιοκόμους να πραγματοποιούν τις διοικητικές τους εργασίες, να παρακολουθούν εκπαιδευτικά σεμινάρια μέσω τηλεδιάσκεψης αλλά και να εκτυπώνουν εκπαιδευτικό υλικό για τους μικρούς μας μαθητές», ανέφερε η Πρόεδρος του ΚΕ.Κ.Α.Δ.Α. Ζωή Ντρούτση.