Συνάντηση του Δημάρχου Αμφιλοχίας Γιώργου Κατσούλα με τον νέο Διοικητή Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Αιτωλοακαρνανίας

Πέμπτη 4 Φεβρουαρίου 2021

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Συνάντηση με τον νέο διοικητή Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Αιτωλοακαρνανίας Πύραρχο Χρήστο Καλογερόπουλο και τον Διοικητή της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Αμφιλοχίας Αντιπύραρχο Ευστάθιο Ντζέμο, πραγματοποίησε σήμερα ο Δήμαρχος Αμφιλοχίας Γιώργος Κατσούλας.

Κατά τη συνάντηση με τον νέο διοικητή, ο Δήμαρχος Αμφιλοχίας ευχαρίστησε το Πυροσβεστικό Σώμα για την άριστη συνεργασία που υπάρχει με το Δήμο και τη συμβολή του στη διαχείριση των επιπτώσεων από την πρόσφατη κακοκαιρία, ενώ συνεχάρη τον κ. Καλογερόπουλο για την ανάληψη των καθηκόντων του.