Συμπληρωματική ανακοίνωση πρόσληψης προσωπικού με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου στο Δήμο Αμφιλοχίας για τη λειτουργία της παιδικής κατασκήνωσης Μπούκας

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Δ/νση: Γ. Σ τράτου

Τ.Κ.: 305 00

Τηλ.: 2642360421/454

Πληρ.  Σιακαπέτη  Π.

E-mail: siakapeti@gmail.com

Αμφιλοχία  13-6-2023

Αρ.πρωτ.  8916

Αρ.πρωτ.  8916Συμπληρωματική Ανακοίνωση

Ο  Δήμαρχος  Αμφιλοχίας

Έχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις του  ν.  3852/2010  «Νέα  Αρχιτεκτονική  της  Αυτοδιοίκησης  και  της  Αποκεντρωμένης Διοίκησης –Πρόγραμμα  Καλλικράτης»

2.Την  αρ. πρωτ. 8328/6-6-2023  Ανακοίνωση  πρόσληψης  προσωπικού για  τις  ανάγκες  της Παιδικής Κατασκήνωσης Μπούκας (ΑΔΑ: 9ΗΤΟΩΨΞ-Ρ9Ξ).

3.Το  από  12-6-2023 μήνυμα  ηλεκτρονικού  ταχυδρομείου του  Υπουργείου  Εργασίας  ως  προς  τα  επικουρικά  προσόντα  των  ομαδαρχών

Ανακοινώνει:

Συμπληρώνει  την  αρ. πρωτ. 8328/6-6-2023  ανακοίνωση  πρόσληψης  προσωπικού  για  την  κάλυψη  αναγκών  της  Παιδικής  Κατασκήνωσης  Μπούκας  ως  προς  τα  τυπικά  προσόντα  των  ΟΜΑΔΑΡΧΩΝ  ,πέρα  των  προσόντων  που  αναγράφονται  στην  αρ. 39272 / 2023 ΚΥΑ (ΦΕΚ 2488 τ. Β΄),  ως  ακολούθως:

α) Οποιοδήποτε πτυχίο ή δίπλωμα ή απολυτήριος τίτλος Επαγγελματικής Ειδικότητας, Εκπαίδευσης και Κατάρτισης επιπέδου 5 (Ι.Ε.Κ. ή Μεταλυκειακού Έτους – Τάξη Μαθητείας ΕΠΑ.Λ.) ή Επαγγελματικής Κατάρτισης επιπέδου μεταδευτεροβάθμιας επαγγελματικής εκπαίδευσης Ι.Ε.Κ. ή Επαγγελματικού Λυκείου (ΕΠΑ.Λ.) ή Επαγγελματικής Ειδικότητας, Εκπαίδευσης και Κατάρτισης επιπέδου 4 ΕΠΑ.Λ. ή Τεχνικού Επαγγελματικού Εκπαιδευτηρίου (Τ.Ε.Ε.) Β΄ κύκλου Σπουδών ή Ενιαίου Πολυκλαδικού Λυκείου (Ε.Π.Λ.) ή Τεχνικού Επαγγελματικού Λυκείου (Τ.Ε.Λ.) ή Μέσης Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής Εργοδηγών (Ν.Δ. 580/1970) ή Γενικού Λυκείου ή Ενιαίου Λυκείου ή Λυκείου Γενικής Κατεύθυνσης ή άλλος ισότιμος τίτλος σχολικής μονάδας της ημεδαπής ή αλλοδαπής ανεξαρτήτως ειδικότητας.

β) Αντίστοιχη εμπειρία δύο (2) τουλάχιστον ετών.

Κατά  τα  λοιπά  ισχύει  η  προγενέστερη  ανακοίνωσή  μας.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ