Ευχαριστήριο Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

Δευτέρα 12 Ιουλίου 2021

Ευχαριστήριο Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

Ύστερα από το αίσιο τέλος της σχολικής χρονιάς και το ύψιστο επίτευγμα της υγείας, η Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αμφιλοχίας αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει και να επαινέσει όλους τους συμμετέχοντες για την αξιόλογη προσπάθεια της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Ιδιαίτερα, δεν θα αγνοήσουμε την πιστή τήρηση του υγειονομικού πρωτοκόλλου από τους εκπαιδευτικούς, γονείς και μαθητές. Μια θερμή αγκαλιά και συγχαρητήρια σε όλους! Να ευχαριστήσουμε ξεχωριστά το Δήμαρχο Γιώργο Κατσούλα για την επίμονη προτροπή του και τη στοχευμένη καθοδήγησή του, αλλά και όλο το Δημοτικό Συμβούλιο για τη συλλογική του δράση. Να επαινέσουμε για την αξιοσύνη του το δημοτικό υπάλληλο Στάθη Πολύζο που καθημερινά στήριζε τη λειτουργία της Επιτροπής.

Την επερχόμενη σχολική χρονιά θα ενισχύσουμε τη βελτιστοποίηση των υποδομών. Χαρούμενο καλοκαίρι και καλές επιδόσεις στα παιδιά μας!

Ο Πρόεδρος Σχολικής Επιτροπής

Ευάγγελος Σαλμάς