Ευχαριστήριο Δήμου Αμφιλοχίας για τη διανομή ΤΕΒΑ

Τρίτη 11 Ιουλίου 2023

Ευχαριστήριο Δήμου Αμφιλοχίας για τη διανομή ΤΕΒΑ

Ο Δήμος Αμφιλοχίας ευχαριστεί την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας και τον Γεώργιο Κοντογιάννη, Εντεταλμένο Σύμβουλο και Βοηθό Περιφερειάρχη με αρμοδιότητες σε θέματα Εγγείων Βελτιώσεων της Π.Ε. Αιτ/νίας και της Π.Ε. Ηλείας, καθώς και για τον συντονισμό των δράσεων ανάπτυξης των Εγγείων Βελτιώσεων και των φορέων τους σε περιφερειακό επίπεδο, για την συνεργασία που προσέφερε κατή τα διανομή ειδών σε ωφελούμενους Ταμείου Ευρωπαϊκής Βοήθειας προς Απόρους (ΤΕΒΑ) την Παρασκευή, 7 Ιουλίου 2023, στην Αμφιλοχία.

Ευχαριστούμε επίσης το Αστυνομικό Τμήμα Αμφιλοχίας και το Λιμενικό Σώμα Αμφιλοχίας για το συντονισμό της όλης προσπάθειας, καθώς και το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο για την παραχώρηση του χώρου όπου έλαβε χώρα η διανομή.

Τέλος, ένα ξεχωριστό «ευχαριστώ» οφείλεται στους εργαζόμενους και συνεργάτες του Δήμου Αμφιλοχίας που συνέβαλαν στην εύρυθμη και ταχεία εξυπηρέτηση των εκατοντάδων ωφελούμενων του προγράμματος.