ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΜΠΟΥΚΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Δήμος Αμφιλοχίας και το Κέντρο Κοινότητας ενημερώνουν τους γονείς που ενδιαφέρονται να εγγράψουν τα παιδιά τους στην παιδική κατασκήνωση Μπούκας ότι  οι εγγραφές αρχίζουν τη Δευτέρα 3 Ιουνίου 2019. Οι αιτήσεις θα κατατίθενται ή θα ταχυδρομούνται στη Διεύθυνση Κέντρο Κοινότητας Δήμου Αμφιλοχίας Β. Καραπάνου Τ.Κ.30500 Αμφιλοχία .Επίσης μπορούν να αποστέλλονται στο Fax 26420-22061.

Τα δικαιολογητικά για την εγγραφή είναι: 1) αίτηση γονέα ή κηδεμόνα, 2) υπεύθυνη δήλωση γονέα ή κηδεμόνα, 3) βεβαίωση ιδιώτη γιατρού ή γιατρού ασφαλιστικού φορέα στην οποία υποχρεωτικά αναγράφεται η κατάσταση υγείας του παιδιού, ο εμβολιασμός του με τα υποχρεωτικά εμβόλια , ότι δεν πάσχει από μεταδοτικά νοσήματα και ότι εν γένει η κατάσταση της υγείας του επιτρέπει τη συμμετοχή του σε κατασκηνωτικό πρόγραμμα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλέφωνα 26420-22060, 26420-22066. Ώρες επικοινωνίας 8:00 π.μ – 2:30 μ.μ