ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Για τη συμμετοχή στην Κυριακάτικη Αγορά Μενιδίου που πραγματοποιείται στην ΔΕ Μενιδίου κάθε Κυριακή εκτός από την 1 η Ιανουαρίου, την Κυριακή του Πάσχα, την 15 η Αυγούστου, την 25 η Δεκεμβρίου και όποια άλλη Κυριακή αποφασίσει το Δημοτικό Συμβούλιο Αμφιλοχίας για εξαιρετικούς ή εκτάκτους λόγους, καλεί όλους τους ενδιαφερόμενους, που έχουν δικαίωμα συμμετοχής σε Κυριακάτικες Αγορές, να υποβάλλουν αίτηση – υπεύθυνη δήλωση, με τα απαραίτητα δικαιολογητικά από 05/04/2024 έως και 12/04/2024 και ώρες 09:00 με 13.30, στα γραφεία του Δήμου Αμφιλοχίας.

Το έντυπο της αίτησης, καθώς και η εν λόγω προκήρυξη με τα απαραίτητα δικαιολογητικά θα είναι διαθέσιμα στην ιστοσελίδα του Δήμου Αμφιλοχίας www.dimosamfilochias.gr και στο Τμήμα Οικονομικής Ανάπτυξης του Δήμου Αμφιλοχίας.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλέφωνα επικοινωνίας: 2642360406 κα Τσαντούλη Όλγα.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ